PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

:shock: Russsi

Goto down 
AutorZpráva
♀SKO♀Russsi

Poèet pøíspìvkù : 18

PříspěvekPředmět: :shock: Russsi   Tue Apr 06, 2010 1:21 pm

Caute MACHINACI ... rad by som sa vas opytal preco na mna kydate ? je to trosku smiesne ... Scamp tu vypisuje ako mu ide o ferovost a cestnost a zacnete na mna davat ze som cheater a newem co este ... ze mam speeder a podobne pi ******, je snad nieco na tom ked sa nejaky clovek resp. hrac konkretne ja zlepsi a vie hrat lepsie ?musi byt zakonite cheater ? opytajte sa Jakuba ... poznam ho trochu a davnejsie ked som len zacinal hravat pwr 10 som s nim casto hraval a on vie ako som hral ... skuste sa ho opytat na jeho nazor ci ja som taka lama ze by som sa nedokazal zlepsit ?! nikdy som na vas nepovedal ani jedno krive slovo, obvinenie typu ze ste cheater a pod. aj ked som na vas na zaciatku vobec nemal, stale som dostaval na prdel atd. ale ked tomu clovek venuje tolko casu co som ja v poslednej dobe venoval ja (ze som aj zanedbaval niektore dolezite povinnosti, ktore mi boli urcite dolezitejsie ako nejaka hra) tak je hadam normalne ze sa clovek zlepsi tak stale nechapem preco ma musite zahrnat do vasich konverzacii ohladom cheatov a pod. to uz nie je ferovost ale obsieranie poza chrbat ... preco mi to nikto z vas nenapisal ze ma na mna podozrenie a vyjasnili by sme si to a nie vypisovat na mna blbosti, ktore vobec nie su pravdive a nicim nepodlozene iba recickami niektorych zavistlivych hracov ... ak chcete vediet aj ja mam Fraps a zopar vytipovanych ludi na ktorych si posvietim v buducnosti a aby ste sa potom necudovali na tie moje odhalenia ... dufam ze sa mi k tomuto co najskor vyjadrite pretoze by som si to rad vyjasnil ... ja tiez na nikoho bezdovodne nekydam sracky ... tak lovu zdar

♀SKO♀ Russsi.ua farao
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
{MACHINE}Scamp
Admin

Poèet pøíspìvkù : 341

PříspěvekPředmět: Re: :shock: Russsi   Tue Apr 06, 2010 6:57 pm

♀SKO♀Russsi napsal:
Caute MACHINACI ... rad by som sa vas opytal preco na mna kydate ? je to trosku smiesne ... Scamp tu vypisuje ako mu ide o ferovost a cestnost a zacnete na mna davat ze som cheater a newem co este ... ze mam speeder a podobne pi ******, je snad nieco na tom ked sa nejaky clovek resp. hrac konkretne ja zlepsi a vie hrat lepsie ?musi byt zakonite cheater ? opytajte sa Jakuba ... poznam ho trochu a davnejsie ked som len zacinal hravat pwr 10 som s nim casto hraval a on vie ako som hral ... skuste sa ho opytat na jeho nazor ci ja som taka lama ze by som sa nedokazal zlepsit ?! nikdy som na vas nepovedal ani jedno krive slovo, obvinenie typu ze ste cheater a pod. aj ked som na vas na zaciatku vobec nemal, stale som dostaval na prdel atd. ale ked tomu clovek venuje tolko casu co som ja v poslednej dobe venoval ja (ze som aj zanedbaval niektore dolezite povinnosti, ktore mi boli urcite dolezitejsie ako nejaka hra) tak je hadam normalne ze sa clovek zlepsi tak stale nechapem preco ma musite zahrnat do vasich konverzacii ohladom cheatov a pod. to uz nie je ferovost ale obsieranie poza chrbat ... preco mi to nikto z vas nenapisal ze ma na mna podozrenie a vyjasnili by sme si to a nie vypisovat na mna blbosti, ktore vobec nie su pravdive a nicim nepodlozene iba recickami niektorych zavistlivych hracov ... ak chcete vediet aj ja mam Fraps a zopar vytipovanych ludi na ktorych si posvietim v buducnosti a aby ste sa potom necudovali na tie moje odhalenia ... dufam ze sa mi k tomuto co najskor vyjadrite pretoze by som si to rad vyjasnil ... ja tiez na nikoho bezdovodne nekydam sracky ... tak lovu zdar

♀SKO♀ Russsi.ua farao

právě proto vzniklo toto fórum, aby se mohl každý bez ostychu vyjádřit, čili i ty ..
pokud mám komentovat právě případy s tebou .. vysvětlím na příkladu ...

1) běžím za barákem, kde mě těžko někdo mohl vidět .. postavím se za roh a koukám přes něj .. a vidím, jak tam sedíš a míříš .. nu co, vyběhnu tedy a paf ..

2) zabiji tě, po vzoru se přemístím na druhou stranu mapy a zakleknu do krytu .. no kdo vyběhne před překážku klekne a míří a čeká ..

budu to tedy brát jako 7.smysl, který tě nikdy nezklame ..

speeding asi nemá smysl komentovat .. slyšel jsem už tolik a tolik výmluv (od všech možných), že se k tomu nechci vracet .. zatím nikde zveřejněný nejsi ..
nevím, jak hraješ teď, dlouho jsem tě ve hře nepotkal, nicméně kdysi si byl zrychlený fest .. je mi celkem jedno, zda si to jen zkoušel a přišel na to, že to není dobré, nebo z hecu .. zda už teď hraješ normálně, fakt toto nemohu soudit .. mohu se jen vyjádřit k tomu, co jsem viděl před časem.

a k poslední části tvého topicu, vítám spolupráci .. více hlav více vidí ..

btw. já fakt nechápu, proč se každý tak vzteká a kope kolem sebe .. něco se mi nelíbí, tak to řeknu .. tím to končí, buď se ten člověk s tím ztotožňuje nebo ne, já ho stejně nezměním, i kdybych se na hlavu postavil .. ale člověk se pak začne hádat, snažit se obhajovat své konání (viz. mačkám klávesy tak, abych se tak hýbal a když to neumíš, tak si lama apod.) se ve své podstatě shodí sám .. každý ví, že je toto blbost a ten panáček na to nereaguje .. to teď není na tebe Rossi .. to říkám obecně ..

myslím, že je všem jasné, že mezi námi jsou lidi, kteří nehrají čestně, a ten, který tvrdí opak, pravděpodobně sám něco má .. řešit se to dá buď jak Suffi, který po té, co se sám zdiskreditoval, mne po připojení do hry okamžitě votuje a dál si hraje po svém, rozumnou debatou ať už zde nebo na skype (rozumná neznamená nadávky a urážky) nebo si přiznat "něco zkaženého je ve státě Benátském" a pokusit se s tím něco udělat .. rozumné je podle mne spojit druhou a třetí možnost (konstruktivní debatu a snahu se s problémy vypořádat) .. ano, jsem člověk, který jde často hlavou proti zdi, a prostě co na srdci, to na jazyku, jsem takový, ale nejsem zákeřný a nikomu nenadávám, neškodím ani neponižuji .. říkám pravdu, která se nemusí líbit, pravda se dost často lidem nelíbí ..

lidi absolutně zapomněli, o čem ta hra má být .. stal se z toho v minulosti jen boj a honba za tím, jak porazit MACHINE a být nejlepší .. když jsem s tou hrou začal, byly jen 2 klany, KGB a BIS .. trénovali jsme společně a vše bylo ok .. pak přibyly OLDGUN, SWG atd. atd. .. nikdy jsme mezi sebou neměli žádný problém a ani jsme si nijak nekonkurovali .. ano, hráli jsme klanovky, ale ne proto, abychom se nad sebe vytahovali nebo vyvyšovali, ale protože jsme si navzájem sami sebe vážili a byl to příjemně strávený čas .. já k tomu takto přistupuji stále, neberu to jako honbu za body, někdy jsem nejlepší já, někdy se stáhnu a nechám vyniknout jiného .. zahrát si chtějí všichni a nikdo sám bez pomoci druhých nic nezmůže .. podle mne byla liga atd. strašná chyba .. jen nás to všechny ještě více rozdělilo .. není lepších, nebo horších ..

je totiž skutečně obrovský rozdíl mezi ZDRAVOU a NEZDRAVOU rivalitou ..

toť můj názor .. ale mluvím sám za sebe, ostatně jako vždy ..
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Kubis
Admin

Poèet pøíspìvkù : 202

PříspěvekPředmět: Re: :shock: Russsi   Tue Apr 06, 2010 7:46 pm

{MACHINE}Scamp napsal:

btw. já fakt nechápu, proč se každý tak vzteká a kope kolem sebe ..

Mozna jsi pichnul do vosiho hnizda, a vosicky se zacly branit lol! afro
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Scamp
Admin

PříspěvekPředmět: Re: :shock: Russsi   Tue Apr 06, 2010 8:23 pm

{MACHINE}Kubis napsal:
{MACHINE}Scamp napsal:

btw. já fakt nechápu, proč se každý tak vzteká a kope kolem sebe ..

Mozna jsi pichnul do vosiho hnizda, a vosicky se zacly branit lol! afro

možná na tom něco bude, před tím každý říkal, mě je to jedno, dělej si co chceš, mi to dokaž apod. .. a když jsem začal dělat videa, tak je každý na... a chce se hádat .. Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Scamp
Admin

PříspěvekPředmět: Re: :shock: Russsi   Fri Apr 09, 2010 9:59 pm

zveřejňuji za Russiho

Ochhh Scampe ale si tam toho natrepal ... nieco bludy a nieco pravdy ... pocuj vyjadrim sa k tomu tvojmu vzkazu co si napisal:

Vyjadrenie k bodu:

1, ked niekde sedim a kempujem a cakam na niekoho koho mozem zabit tak je normalne ze sa obzeram vsade a ty ked doletis za roh steny ako si povedal a trci ti puska tak uz ta da aj taka lama ako som ja tak sa necuduj

2, ked ma zabijes tak nezabudaj ze mi ta ukazuje kam sa presuvas, utekas alebo sa ides schovat / kempit ... tak potom si asi viem domysliet ktorym smerom si isiel a kam by si sa tak mohol priblizne schovat nezda sa ti ?

- ja sa tu s Vami nemienim hadat chlapi mne je to uplne tak v p... nasrat ci si myslite ze som cheater abo ne ja to hram pre zabavu, nepotrebujem tu nikomu nic dokazovat , mozete ma natacat, fotit a bohvieco este kludne vam aj pozy budem dawat aby som tam bol krajsi
Návrat nahoru Goto down
♀SKO♀Russsi

PříspěvekPředmět: Re: :shock: Russsi   Fri Apr 09, 2010 10:14 pm

diki king
Návrat nahoru Goto down
♀SKO♀Russsi

PříspěvekPředmět: Re: :shock: Russsi   Fri Apr 09, 2010 10:26 pm

Scampe aj mi odpises nieco mudreho ??? HA ? ci ani ne
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Scamp
Admin

PříspěvekPředmět: Re: :shock: Russsi   Tue Apr 13, 2010 1:56 pm

♀SKO♀Russsi napsal:
Scampe aj mi odpises nieco mudreho ??? HA ? ci ani ne

dobrá, když je to tvé přání, pokusím se tedy stručně reagovat ..

ad 1) je rozdíl běhat tam a zpět a dívat se, kdo odkud vyběhne, a sedět a mířit na jeden bod Wink
je sice hezké, že jde vidět zbraň, nicméně jsou způsoby, jak se přes roh dívat, aby si vidět nebyl .. pokud nemá dotyčný modifikace, tak prostě vidí prd...

ad 2) že je na pár sekund vidět dotyčný po zabití vím, sám to takto používá, nicméně, když proběhnu celou mapu z jedné strany na druhou, tam někam zakleknu a dotyčný má přesný přehled kde jsem, posadí se před překážku a začne mířit, i když ze mě nevidí nic, nu asi tvá kamera zabírá cca 15 vteřin a hýbe se s dotyčným .. ta má je jen chvíli a zůstane tam, kde jsem zemřel ..

to by asi tak stručně stačilo, si myslím
nikdo z nás nemá potřebu se hádat ani nikoho osočovat .. proč taky .. hrej si přesně tak, jak uznáš za vhodné .. ať už budeš běhat po hlavě a uši používat k lepšímu tančení, nikdo se více méně starat nebude, a těch pár co ano, si jen udělají názor, něco si řeknou a tím to stejně končí ..

jen nechápu těch "keců" kolem, když je to mnohdy stejně více než jasné .. teď mluvím obecně .. že když je někdo provařený a ví to skoro každý, tak se nejvíce hájí a nejvíce řve, jak mu je křivděno .. proč to?
Návrat nahoru Goto down
=sko=drago.sk

Poèet pøíspìvkù : 13

PříspěvekPředmět: Re: :shock: Russsi   Tue Apr 13, 2010 11:18 pm

skus si preverit hlinika co to poziva 100 % a ja to vidim tiez tak teraz mi tu k tomu napis vysvetlenie dakujem
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Scamp
Admin

PříspěvekPředmět: Re: :shock: Russsi   Wed Apr 14, 2010 11:25 am

S hlinikem jsem nehral uz takovy dobry mesic,takze nemohu soudit..
On obecne neni nikak komunikativni...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: :shock: Russsi   

Návrat nahoru Goto down

:shock: Russsi
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Sideshow Imperial Shocktrooper

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru