PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

::::: Anonym :::::

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
/HS/Matrix

Poèet pøíspìvkù : 1

PříspěvekPředmět: ::::: Anonym :::::   Tue May 04, 2010 3:26 am

https://www.youtube.com/watch?v=toGpScPIDxQ

Shocked Shocked Shocked

Im very disappointed from this finding.Machines are plain liars.And I believe them and support them.They are mere paupers who want to prove that they are the best. Ugly
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
♀SKO♀Russsi

Poèet pøíspìvkù : 18

PříspěvekPředmět: No ty vole   Tue May 04, 2010 12:10 pm

- vodu kaze vino pije
Návrat nahoru Goto down
sko roman

Poèet pøíspìvkù : 1

PříspěvekPředmět: =sko= roman :D   Tue May 04, 2010 12:34 pm

a je to tu lol! karta sa obratila co ? napis nam ktomu nieco
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Ricci

Poèet pøíspìvkù : 186

PříspěvekPředmět: Re: ::::: Anonym :::::   Tue May 04, 2010 6:52 pm

Asi jsem natvrdlej ,ale kde je ten cheat Shocked
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Smith

Poèet pøíspìvkù : 5

PříspěvekPředmět: Re: ::::: Anonym :::::   Tue May 04, 2010 7:17 pm

Hoši z (sko) chtěli asi poukázat na wallhack,ale opravdu tam taky nic nevidim.. Smile

Možná někdo další z machine nahlasil tvoji polohu,a prask...

lol!
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Scamp
Admin

Poèet pøíspìvkù : 341

PříspěvekPředmět: Re: ::::: Anonym :::::   Tue May 04, 2010 9:30 pm

mám se k tomu vyjadřovat? má to vůbec smysl?
ale tak pokusím se pro klid duše:

1) na této mapě chodím, když přelezu na druhou stranu na dvě místa .. jedno z nich je za auto nalevo z pohledu Němců, druhé je napravo za ty prkna vedle výlezu z metra. Třetí možnost je, že běhám jak ocas.
2) z videa je naprosto jasné, že kdyby mne chtěl někdo obvinit z wallhacku, tak je to kravina .. dotyčný se postavil ke zdi a všichni ví, že rozdíl mezi tím, že když se postavíš za roh (kde je velmi široká zeď) a za tenoučkou zeď, kde je vidět puška obličej přes zeď ..
3) poslední trik, který prozradím .. ono, když jsem za tím autem, slyším, pokud někdo běží přes barák .. ať chceš nebo ne, dělá to kravál, pokud nejdeš pomalu.

nicméně se nemohu zbavit dojmu, že je to nějaké divné .. jsou tam jen dva lidi ve hře .. kde sou ostatní? Stojím uprostřed nepřátelského území jak ocas, to jak se dotyčný dívá přes zeď. Nechci nikomu křivdit, ale připadá mi to jako fake. Druhu věc, je fakt, že jsem za poslední měsíc hrál asi 3x dohromady, a to tam byl pokaždé někdo od nás. Pochybuji, že by to někdo měl déle jak měsíc a zveřejnil to až teď.

docela mne to ani nepřekvapilo, čekal jsem podobnou kravinu, ale lidi, ať je to aspoň trochu realistické. Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.machine.estranky.sk
{MACHINE}Scamp
Admin

PříspěvekPředmět: Re: ::::: Anonym :::::   Tue May 04, 2010 9:40 pm

English version for /HS/ Matrix

is it really necessary to comment this? ok I will try to explain my opinion.

1) on this map I have two areas where I play in offensive style (attack on enemy teritory) .. one of them is behind the car on the left russian teritory and second is on the right teritory behind the wood. The third possibility is running like a donkey.
2) on video is clear to see, that is not hack. Perhaps the man would like to show wallhack I think but that is fake. If the people are behind the wide wall of course there is not possible to see but this man was behind the thin wall .. everyone could see your weapon and oftern parts of your body throw the wall.
3) the last point is fact that behind the car is possible to hear noice by running players in the house

otherway I couldnt lost idea, that it is fake .. only two man in the game .. where are the other players? I am standing in the middle of enemy teritory like a dude? I dont wanna make a liar from someone but I think that is not real. the second point is, that I have not played last month. Only 3 times and that is not this case. It is unreal someone rec me and waiting longer then 1 months then he public this.

I am not suprised about this, I was waiting something like that .. but please, if you would like to do that, it have to look like a little more realistic than this one. Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Scamp
Admin

PříspěvekPředmět: Re: ::::: Anonym :::::   Tue May 04, 2010 9:56 pm

a vůbec .. Kuba nebo Rasmánku .. určitě na Matrixe máte kontakt, tak se mu ozvěte a pozjišťujte co o to ví .. mám pocit, že to nepsal ani on Wink
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Kubis
Admin

Poèet pøíspìvkù : 202

PříspěvekPředmět: Re: ::::: Anonym :::::   Tue May 04, 2010 10:09 pm

nekdo si s tim dal obrovskou praci, a my jsme za 7 minut prisli na to ze to je FAKE lol! ... a pro ty co si to vymysleli, upozornuju predem ze to zjistim kdo to byl...

Admin

PříspěvekPředmět: Re: ::::: Anonym :::::   Tue May 04, 2010 10:16 pm

jj .. IP adresu už máme a je to ze Slovenska .. stačí se spojit s providerem a je to ..

hele ten dotyčný dokonce obcházel ostatní klany .. už mi psali kluci z K98 ..
někdo se v noci, jak ostatní spali, vážně snažil Very Happy
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Kubis
Admin

PříspěvekPředmět: Re: ::::: Anonym :::::   Tue May 04, 2010 10:28 pm

Ucet z YouTube, kde bylo video upnute je taky slovensky....

Poèet pøíspìvkù : 186

PříspěvekPředmět: Re: ::::: Anonym :::::   Tue May 04, 2010 10:39 pm

Jen škoda že to nedělal Caesar..bylo by aspon na co koukat...tenhle kinorip za moc nestojí lol!
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Kubis
Admin

PříspěvekPředmět: Re: ::::: Anonym :::::   Tue May 04, 2010 10:42 pm

jjj od Caesara by to vypadalo uplne jinak, ten videjka delat umi... tenhle ocas ani nevedel ja z konvertovat format aby mu to veslo na youtubko....

Admin

PříspěvekPředmět: Re: ::::: Anonym :::::   Tue May 04, 2010 11:20 pm

IP: 78.99.173.145
Wink
Návrat nahoru Goto down
♀SKO♀Russsi

PříspěvekPředmět: =SKO= Russsi . ua   Tue May 04, 2010 11:47 pm

- chlapi bacha bo Scamp malotoho ze ma siesty zmysel ma aj siedmy zmysel a tym je ze pocuje cez steny a dokaze asi aj lietat lol .... a este jedna otazocka : Ako vies ze si tam natoceny iba s tym typkom ? ze ste tam len vy sami dvaja ? ci ty vidis na celu mapu za tych par sekund co je to video ?
- hmmmmmmmmmmm to som teda zvedavy , ci aj na to mas zmysel ?
- nerozhadzuj rukami a nevyhovaraj sa bo niekto si ta pekne vystihol moj zlaty co za p... robis
- niekoho to zjavne asi nasralo ze tu basnis a filozofujes o tom aku cistu hru chces mat a pritom sam pouzivas cheaty a tak si ta natocil ...
- a mas fakt uzasne vyhovorky ze ty vzdy tuto mapu stojis za autom to je trapneee ako keby to bolo tvojim pravidlom BIG
lol!
- no co uz skus sa radsej obhajit nejak inak a dokaz hlavne ze to nie si ty ale tvoj dvojnik ktory hrava s cheatmi na tvojom PC kym ty sladko spis a snivas o tom ze vsetci su cheateri len ty si lietadlo Very Happy LOOOOOOOOOOOOOOOL
Návrat nahoru Goto down
sko senor

Poèet pøíspìvkù : 17

PříspěvekPředmět: Re: ::::: Anonym :::::   Tue May 04, 2010 11:58 pm

odkaz pre kubisa : kubo nevravel si nieco o tom ze cheatery nemaju co v tvojom klane robit , pretoze uz dvaja ludia podla tvojho pravidla viletely s klanu monster , koli obicajnemu obvineniu.
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Kubis
Admin

PříspěvekPředmět: Re: ::::: Anonym :::::   Wed May 05, 2010 1:04 am

mno, porad plati to doporuceni s temi prsty..... Jina pred chvili jsem se dodival na Iron Man 2, hej dupny film lol! . Scampiku jestli si stahnes to kick-ass stahni i toho iron mana, je to fakt pecicka....

Naposledy upravil {MACHINE}Kubis dne Wed May 05, 2010 1:21 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Scamp
Admin

PříspěvekPředmět: Re: ::::: Anonym :::::   Wed May 05, 2010 1:20 am

kluci mi radili, že na to mám kašlat, ale tys mne Russi tak vesele pobavil, že na to se nedá reagovat.

povídáš, že mne někdo nachytal. Mno .. nachytal mne při čem .. pořád to nechápu .. ať už je tam kdokoliv, toto video je tak amatérsky vymyšlené, že vlastně nic nedokazuje ... pokud ty nevidíš čouhající hlaveň někoho, kdo stojí za tenkou zdí, jen dokazuješ svou inteligenci.

Je mi naprosto jasné, kdo za tím stojí .. bohužel jste to nevychytali. Prezentujete to, že to našel Ukrajinský hráč, nicméně to dává na české klany, dal to slovák. Zajimavý fakt, že Ukrajinec využívá slovenskou IP, slovenský E-mail, slovenský youtube..no toto

druhá zarážející věc je, že mě někdo nahrál v době, kdy jsem snipera nehrával .. také docela zajímavé.

třetí věc je, že u mne nikdy nikdo nic nepozoroval a najedou se objeví důkaz, že cheatuji? zajímavé ..

jak vím, že tam nebylo více lidí? těžko by hráč stál půl minuty uprostřed mola, když by ho mohl kdokoliv překvapit zboku.

jaké výmluvy, každý zná mé místa, kam při invazi na Ruské území chodím .. tak proč bych to zrovna v této jediné hře udělal jinak.

takže, když už pominu fakt, že celá fraška vznikla na slovensku, jejda, nepocházíš od tama náhodou?, že vlastně toto video neprokazuje vůbec nic, jen fakt, že někdo se postavil ke zdi, asi 3 vteřiny tam stál a pak vyběhl a diví se, že mu přiletěla, když byla dávno vidět jeho zbraň, fakt, že video bylo vytvořeno v době mého nehrání .. hrál jsem jen příležitostně, a to jsem ještě volil hry, do který jsem chodil .. jakmile tam byli hráči, se kterými nehraji, nehrál jsem .. a max. odpoledne .. nikdy v noci nebo ráno .. a v neposlední řadě skutečnost, že dotyčný, který toto vytvořil se snaží všemožně zakrýt stopy, je více než jasné, že je to fraška.

každý ví, že jsem horkokrevný, že jsem uhádaný a ukecnaný..ale nikdy neurážím, nelžu a nepodvádím .. toto u mne platilo celou dobu a ani ty, Rossi, to bohužel nedokážeš změnit.
Návrat nahoru Goto down
♀SKO♀Russsi

PříspěvekPředmět: =SKO= Russsi. ua   Wed May 05, 2010 1:52 am

- no tak po prve co s tym ma nejaky ukrajinec ??? kde si tam videl ukrajinca ?to o com tocis ? nebluzni
- po druhe ty tvrdis ze hlaven bola vidno poza stenu ? hahaaha aj cez tu hrubu ? netaraj prosim ta moj zlaty aj tam si uz na neho kukal ako riadena strela tak netrep tu prosim ta o tenuckych stenach lol!
- po tretie o com tu prosim ta tocis ze ty si vtedy a vtedy nehral kedze vobec newem ani ja ani ty kedy to bolo natacane ani koho je ta IP, ci ty nebodaj vies ? hmmmm ? tak nam to povedz pls
- po stvrte ako vies ci ta niekto niekedy nekameroval ? to si uz len ako mozes byt isty ? ci vidis kazdemu do PC ? hmmm 7zmyslov este aj jasnovidec lol!
- po piate ja newem ci je to fraska abo ne ale ty by si to mal dokazat ze nie, ale zjavne ti to nejak nejde len sa tu vyhovaras na nejake tvoje zvyky a obycaje a tradicie ako niekde na dedine v ludovom subore keby sme boli
- po sieste co mas zase so mnou za problem ? ty ma akoze chces z tohto obvinit ? nebud prosim ta uz smiesny lebo toto presahuje vsetky hranice, dufam ze som to povedal dost jasne a ze si to pochopil

Ak mas daky problem tak kludne povedz a mozme si to vyriesit v hre 1 vs. 1 pravdaze ak sa nebojis a mozes vidiet ci som ja cheater resp. ty.Mozes si to kludne natacat fotit a robit co len chces mne je to jedno ja som cisty.
Ak prijimas moju vyzvu tak sa ozvi na skype: psychopath40 , kludne napis aj ked budes mat na mna nejake pripomienky !!!
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Scamp
Admin

PříspěvekPředmět: Re: ::::: Anonym :::::   Wed May 05, 2010 3:51 am

poslední reakce, co k tomu dám

ad1) byl sem opraven Kubou, že to nebyl ukrajinec ale makedonec .. nick HS Matrix, ktery to tu mel zverejnit je Makedonec .. registracni IP adresa tohoto cloveka jiz byla zverejnena, klidne zverejnim i mail .. obojí je slovenské .. dotyčný si hraje na někoho, kým není .. píše anglicky, i když je slovák atd. .. toto je první důvod k zamyšlení se, co je to za frašku

ad2) dotyčný člověk byl zastřelen, když se schovával za tenkou stěnou .. chvíli tam šaškoval a pak vyběhnul ven
ani na jednom záběru nebylo vidět, že by se dotyčný třepal na druhého

ad3) snipera teď skoro nehrám a když už ano, jsou tam i mí klanoví bratři .. těžko by toto někdo natočil před více než měsíce a zvěřejnil to až teď a ještě si dal tu práci obepisovat všechny klany v okolí Wink

ad4) ja nevim, zda mne někdy někdo kameroval nebo ne, dokonce mi to je jedno, je to každého věc, nicméně vím, jak hraji, všichni soudní hráči ví, jak hraji .. už jen proto tomu videu nikdo, kromě SKO nevěří .. zajímavé viď Wink

ad5) je až obdivuhodné, jak tento skvostný plán, jak se pokusit někoho zdiskreditovat dokáže někdo takto zvrzat a provést velice ale velice špatně .. už se mi dokonce stalo, že mi hráči říkali, že v minulost někdo hrál s nickem MAHINE Scamp apod. Wink

ad 6) nevím o tom, že bych psal, že s tebou mám problém nebo tě z něčeho obviňoval .. řečnická otázka vždy řečnickou zůstává

ad 7) nechápu smysl ani význam té nic neřešící výzvy .. jednak ze hry, kde jsi ty většinou hned odcházím jako většina lidí, které znám. Jednak to ani nijak nevysvětlí situaci, která zde nastala. V neposlední řadě hraji snipera už jen pro zábavu .. i to je jeden z důvodů, proč nehrávám klanovky .. nemám potřebu se s nikým měřit a dokazovat si, kdo dále "dočurá". Hraju s lidma, se kterými chci hrát a když mám náladu hrát. Můžeš tomu říkat výmluvy, ale už dlouhé měsíce toto platí .. život je více, než jen dlouhé promarněné hodiny u PC hry Wink

psal si mi na skype, ale začal jsem praktikovat určité zvyky dle vzoru Kuby .. nedal jsem tě do ban listu, zas tak neslušný nebudu, nicméně si tě ani nepřiřadím do přátel a kontaktů

abych to nějak stručně a výstižně shrnul. Lidi, kteří mne znají, vědí, co si o tomto myslet. Jsem ve hře ukecaný apod., ale nikdy nikdo se mnou neměl problém co se týče slušného chování, fair hry nebo podvodů (cheatů) .. a to jsem aktivní hráč pěknou řádku let. To, že si někdo vytvořil v noci nick a snaží se mne nějak shodit je humorné a ve své podstatě mi to i lichotí. Asi jsem někomu, jak to jeden kamarád výstižně napsal, šlápl na kuří oko. Tak či tak, brzy již bude hotov final verze anticheatu a pak se mohu opet zamerit na pravidelne hrani .. skoda jen, ze pak uz se asi Russi nepotkáme tak často. Je více jasné, že tato fraška vznikla z dílny SKO, o to humornější je, že s Vámi nehrávám .. minule jsem tam vydržel asi minutu, než jsem odešel jinam ..

ale jak říkám, je těžké jedním videem zničit něco, co se budovalo více jak 5 let ..

pro dotyčného, který video vytvořil .. byl bych rád, aby velice odvážný anonym, jak se na všech serverech podepsal, našel odvahu, a napsal kdy se hra odehrávala, v kolik hodin se odehrávala a co to bylo za hru .. kolik tam bylo lidí apod. .. jsem velice zvědav .. často cestuji, tak jestli jsem náhodou neseděl v letadle či zrovna jiné části světa zrovna v době, kdy jsem měl hrát. Stejně tak bych rád viděl ještě jedno video z této hry, kde bude vidět tabulka hráčů a skóre .. já si takovou vždy dělal, jelikož tam jsou vidět i pingy apod.

budu se těšit na doložení všeho výše popsaného. jinak do konce týdne se spojíme s klanem HC a pokud oni potvrdí, že s příspěvkem na našem foru nemají nic společného, bude neklamný důkaz o komplotu a pokusu o diskrditaci. Pokračování bych tedy řešil až po těchto dvou krocích.

P.S.: video je očividně nějakým způsobem upravované .. všimněte si, že není, jako tomu bývá u mne, nahrávka přímo ze hry, ale tady je nahrávka videa zpuštěného v media playeru. Jediný důkaz, že jsem někoho zabil, je text, který se objeví někde v obraze .. text, který má být ale v levém horním rohu kdo koho zabil podezřele chybí .. docela mě to přivádí na myšlenku, že jen ořízli obraz (což by odpovídalo tomu divnému formátu) a vložili nakonci do videa text ten a ten tě zabilExclamation Exclamation Exclamation

ROMAN
Návrat nahoru Goto down
♀SKO♀Russsi

PříspěvekPředmět: =SKO= Russsi. ua   Wed May 05, 2010 12:39 pm

- cudujes sa ze (tak ako si napisal) SKO tomu veri ? ja ne pretoze my sme pre vas porovnatelny super a ty sam si zopar ludi od nas uz obvinil z nefair hry

- a ja mam na to este jeden dovod : ze moj bratranec ktory ma 12 rokov byvaly MONSTER Cleaner musel po tvojom obvineni ktore si nijako nepodlozil nicim odist z klanu pretoze si na tom trval a Gladi ho vyhodil spolu s MONSTER Respectom .... pamatas si ?

- moj bratranec ani newie o tom co je to cheat a na co to je a teraz na to doplatil maly chlapec ktory sa chcel len hrat spolu s kamaratmi, TO JE PODLA TEBA PEKNE ??? ty si stary chren tak ako ja a takto sa obuvas do malych chlapcov (Respect - 12 rokov sused)

- dalsia vec je ze : moj zlaty ty si nepochopil tu vyzvu co som ti napisal, v nej islo o to ze my dvaja si mozme zahrat spolu 1vs .1 a vobec nepojde v tej hre o to kto vyhra ale o to aby si konecne pochopil a videl ci hram cisto alebo nie a nie sa v tej hre ´´prečurávať´´ tak ako si napisal to vobec nebolo mojim cielom ale tvojim asi hey ked hned na to myslis

- co sa tyka skype: ja som si ta slusne pridal medzi kontakty a cakal som ze spravis to iste kedze si teda normalny, dospely, vzdelany clovek aby sme si mohli niekedy len tak nieco napisat ci uz sa to tyka hry abo nie ale zjavne som sa mylil

- to ze Kubo si dava ludi do BAN-u to ja mam na svoj nazor

- takze to je asi vsetko co k vam dodat, len sa trosku zamyslite co niekedy robite, pridete mi niekedy ako 4 pubertiaci ktori si chcu nieco dokazovat ze su naj a nikto iny ich neohrozi - to vsetko vyplyva z vasho spravania, je to predsa hra tak si zahram s tym koho poznam a jebem na to ci mu to sem tam sekne,skoci alebo nwm co ved hrame pre zabavu ... spominal si ze si so mnou hral naposledy asi minutu ? ano je to pravda, ale preco si nespomenul ze tam boli aj ludia od vas ako Ricci a Tony a Alkoix a chlapi hrali bez zbytocnych reciciek a ked som sa ich opytal ze ci to laguje (podla teba ano) tak mi odpisali ze : ´´Ano trochu tak ako vsude !!! ´´ tak nwm preco stale tie problemy vyhladavas a pod. kludne si to mozes preverit ze to pisali ... len tebe clovek nikdy nevyhovie ale srat na to ... ja som sa to snazil dat do poriadku aby sme hravali ako kedysi ale ......
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Kubis
Admin

PříspěvekPředmět: Re: ::::: Anonym :::::   Wed May 05, 2010 2:58 pm

♀SKO♀Russsi napsal:

- to ze Kubo si dava ludi do BAN-u to ja mam na svoj nazor

Ja si lidi do BAN listu nedavam... jen tebe a senora + nejake borky ktere se rady svlikaji a chteji abych najel na jejich stranky.... Laughing

ale klidne se muzem na necem domluvit, pokud se mezi sebou zbavime veskere komunikace a budem se naprosto ignorovat (jako kdyby jsme neexistovali a navzajem se neznali) budem spolu vychazet... Pokud (treba zde) budete psat o normalnich vecech (toto vyse nepovazuju za normalni) rad si s vama i pokecam prece uz nejsme mali... Berete to??

Admin

PříspěvekPředmět: Re: ::::: Anonym :::::   Wed May 05, 2010 3:49 pm

já v té hře nic nepsal .. prostě jsem odešel .. proto řeči o lagování apod. považuji za bezpředmětné.

na monster cleaner si skutecne nepamatuji, nicméně pokud ho gladiátor vyřadil, určitě tím důvodem nebylo to, že já bych někde něco napsal .. nikdy jsem se o něm s nikým nebavil .. proto i tento komentář je bezpředmětný. Nikdy jsme toto s gladiátorem neprobírali ..

a o té vyrovnanosti a hře 1vs1 .. řeknu to taktně a co nejméně násilně .. vím jaká je pravda, ale jedné osobě jsem slíbil, že to nebudeme zatím komentovat, a proto nebudu říkat o co se jedná ani způsob, jakým to lze dokázat. Víme to však já, stejně tak jako další kluci, a proto všechny tyto "silácké" řeči beru s rezervou a hraji jinde.

Brzy, snad, bude hotov ten anticheat a bude bouře, velká bouře. Do té doby je zbytečné cokoliv řešit.

P.S.: zainteresovaná osoba jistě pochopila, co jsem naznačoval Wink
Návrat nahoru Goto down
{MACHINE}Scamp
Admin

PříspěvekPředmět: Re: ::::: Anonym :::::   Wed May 05, 2010 9:11 pm

nedalo mi to, ale já toho člověka fakt musím ztrapnit před národem ..

tady je foto člověka, který vlastní IP adresu ... IP 78.99.173.145

a tady je fotka velice v tomto tématu aktivního člena =SKO= Russiho

zahrajeme si jednu malou soutěž .. najdi 10 rozdílů Wink
dotyčný je z Žiliny, hele Russi, odkud, že to jsi?

za skvělou práci děkuji nejmenovanému práskači Laughing
Návrat nahoru Goto down
♀SKO♀Russsi

PříspěvekPředmět: =SKO= Russsi . ua   Wed May 05, 2010 9:18 pm

HAHAHAHAHA to ti tak dlho trvalo prist na taky vysledok ? looooooooooooool tak si sa asi trosku sekol moj zlaty pretoze ja som to nebol ... a ta fotka je fakt riadny dokaz len skoda ze je neviditelna .... muahaha to uz lepsi vysledok sa od teba ani ocakavat nedal, musis dat dole toho ktory ta ohrozuje a vie ta strapnit ... lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: ::::: Anonym :::::   

Návrat nahoru Goto down

::::: Anonym :::::
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Guest Book :: Guest book-
Přejdi na: